Oferta

Dla dzieci (4-12 lat) Dla młodzieży (13-25 lat) Dla dorosłych (powyżej 25 lat) Indywidualne

Dla dzieci

KIDS (4-6 lat)

Grupa wiekowa:
Dzieci w wieku przedszkolnym

Częstotliwość spotkań:
Dwa razy w tygodniu po 45 min.

Zapewniamy opiekę lektorów z wykształceniem pedagogicznym. Kursy prowadzone są w małych grupach od 3 do 6 osób. Nauczamy metodą "Total Immersion” czyli metodą totalnego zanurzenia dziecka w języku. Nauczamy poprzez gry, zabawy dydaktyczne, piosenki, rymowanki oraz wierszyki, dzięki czemu dziecko potrafi rozpoznać brzmienie i melodię języka obcego oraz rozwija sprawności mówienia.

JUNIORS (6-12 lat)

Grupa wiekowa:
Dzieci w wieku szkolnym (szkoła podstawowa)

Częstotliwość spotkań:
Dwa razy w tygodniu po 45 min.

Kursy prowadzą doświadczeni lektorzy języków obcych. Wybierają najbardziej odpowiednie metody nauczania, dostosowane do wieku i umiejętności dziecka. W trakcie zajęć wykorzystują autentyczne materiały, filmy, gry oraz inne pomoce multimedialne. Każda grupa JUNIOR ma specjalnie dobrany podręcznik.

Dla młodzieży

TEENS (13-15 lat)

Grupa wiekowa:
Młodzież ze szkoły gimnazjalnej

Częstotliwość spotkań:
Dwa razy w tygodniu po 50 min.

Kurs ten przygotowany jest dla młodzieży w wieku gimnazjalnym. Zajęcia prowadzą młodzi i dynamiczni lektorzy. Na zajęciach wykorzystują nowoczesne technologie, dzięki którym nauka języka obcego staje się bardziej przyjazna. Kurs stanowi element przygotowania do egzaminu gimnazjalnego na poziomie podstawowym i rozszerzonym.

STUDENTS (16-25 lat)

Grupa wiekowa:
Młodzież licealna oraz studenci

Częstotliwość spotkań:
Dwa razy w tygodniu po 50 min.

Kurs jest przeznaczony dla licealistów i studentów. Daje on możliwość nauki języka obcego na różnych poziomach znajomości.
Oferujemy także kursy przygotowujące do egzaminu maturalnego na poziomie podstawowym i rozszerzonym (częstotliwość spotkań jest ustalana w zależności od poziomu wiedzy maturzystów). Zajęcia prowadzone są w oparciu o standardy wymagań egzaminacyjnych i zawierają wszystkie bloki tematyczne, jak również zagadnienia gramatyczne, które wymagane są na egzaminie dojrzałości.

Dla dorosłych

ADULTS (powyżej 25 lat)

Grupa wiekowa:
Osoby dorosłe

Częstotliwość spotkań:
Dwa razy w tygodniu po 50 min.

Kursy prowadzone są dla słuchaczy na każdym etapie znajomości języka angielskiego lub języka niemieckiego. Uczymy swobodnej komunikacji w różnych sytuacjach życiowych. Program nauczania dobierany jest według potrzeb, np. dla osób podróżujących, dla osób wyjeżdżających do pracy za granicę. Gwarantujemy równomierny rozwój czterech sprawności językowych (mówienie, słuchanie, pisanie i czytanie).

Zajęcia indywidualne

Oferujemy również zajęcia indywidualne, które dopasowane są do Państwa oczekiwań, możliwości i dyspozycyjności. Realizowane są w oparciu o Państwa potrzeby i cele. Indywidualny tryb nauki gwarantuje skupienie całej uwagi lektora na osobie uczącej się.

Komunikat. Wykorzystujemy pliki cookies, aby nasz serwis lepiej spełniał Państwa oczekiwania. Można zablokować zapisywanie cookies, zmieniając ustawienia przeglądarki. [x] ZAMKNIJ