O nas

Szkoła językowa Karen’s School w Wejherowie jest nowoczesną szkołą specjalizującą się w efektywnym nauczaniu języka angielskiego oraz języka niemieckiego. Zajęcia prowadzimy w małych grupach (max. 6 osób) lub indywidualnie. Oferujemy kursy dla dzieci, młodzieży i dorosłych. Przygotowujemy do testów gimnazjalnych, egzaminów maturalnych oraz certyfikatów językowych (m.in. FCE, CAE, ZD, ZMP).

Wykorzystujemy sprawdzone metody nauczania dostosowane do potrzeb i celów słuchacza. Wiedzę przekazujemy z pasją, naszą kadrę stanowią wykształceni nauczyciele z wieloletnim doświadczeniem w nauczaniu języka angielskiego i języka niemieckiego.

Podczas zajęć korzystamy z nowoczesnych technologii oraz z autentycznych materiałów, stwarza to większą możliwość interakcji z językiem. Sale w naszej szkole wyposażone są w sprzęt multimedialny m.in. w tablicę interaktywną, laptopy, tablety. Posiadamy także bardzo rozbudowaną bibliotekę z materiałami edukacyjnymi. Dzięki temu zapewniamy skuteczność oraz wysoką jakość nauczania, przyjazną atmosferę, jak również interesujące zajęcia.

Komunikat. Wykorzystujemy pliki cookies, aby nasz serwis lepiej spełniał Państwa oczekiwania. Można zablokować zapisywanie cookies, zmieniając ustawienia przeglądarki. [x] ZAMKNIJ